Filmový NOIZZ QUIZZ v Banskej Bystrici

Dátum/čas
01.03.2019
19:00

Miesto konania
Klub 77


Si fanúšikom filmov a rád sa so svojimi vedomosťami z nich chváliš aj ostatným?

Príď si zahrať náš live Filmový NOIZZ QUIZZ, v ktorom môžeš vyhrať super filmové a hudobné ceny, no a pre ten najúspešnejší tím máme prichystanú hlavnú cenu, ktorou sú bezdrôtové reproduktory JBL!

——

Chceš ukázať, že hodiny strávené neustálym sledovaním filmov neboli zbytočne stráveným časom? Máš chuť sa zabaviť aj so svojimi kamošmi, ktorí sú rovnakými milovníkmi filmov ako ty? Prihlás seba a svoj tím do nášho live kvízu.

Je to jednoduché:

#1 Stačí prihlásiť seba a kamošov ako tím hráčov buď sem v udalosti, alebo na mail noizz@noizz.sk (do predmetu správy nezabudni uviesť „NOIZZ QUIZZ”).

#2 Jeden tím môže pozostávať minimálne z 2 a maximálne zo 4 hráčov, pričom meno tímu je na tebe (originalita sa vypláca – ten najoriginálnejší tím vyhrá špeciálnu cenu). Pamätaj, že počet miest bude kvôli kapacite obmedzený. Aby ste mali všetci kde sedieť, daj nám dopredu vedieť, z koľkých ľudí bude tvoj tím tvorený.

#3 Čakaj na potvrdenie registrácie tvojho tímu.

Súťažiť sa bude v troch kolách pod 10 otázok (zaujímavosti o filmoch a seriáloch, hudobné ukážky a spoznávačka filmov podľa obrázkov). Konkrétnejšie pravidlá predstavíme na mieste.

Ak máš viac otázok, ozvi sa na noizz@noizz.sk, v diskusii udalosti alebo prostredníctvom správy na Facebooku.

Vidíme sa 1. marca 2018 o 19:00 v Klube 77 v Banskej Bystrici. Vstup je ZADARMO.

Partneri podujatia: Itafilm, SLNKO RECORDS, Continental film, CINEMAX