JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ & ILLUMINATICA

Dátum/čas
03.05.2019
20:00

Miesto konania
Klub 77


Jana Uriel Kratochvílová – Illuminati.ca

„Imagination Power Tour“

Pripravte se na absolútne unikátny koncert najoriginálnejšej speváčky doby. Rocková skupina Illuminati.ca hudobného mága Jirky George Hrubeše prinesie búrlivé vodopády zlatých hitov i super noviniek z pripravovaného Albumu “Ruby Rose Mayhem-Volume 2”. Nechajte sa tiež prekvapiť rockovou mega plejádou nielen nových harmónií a rytmov, ale i odvážne šokujúcich nových kostýmov a image Iluminati.ca 2019.
V koncerte inšpirovanom mocnou silou všemocnej IMAGINÁCIE!

Zpeváčka s naozaj unikátnym hlasom a svetovo absolútne originálnym prejavom, textárka a skladateľka, o ktorej se píše a vysiela v českých médiách hlavne v súvislosti čo kde a ako odpovie, alebo v akom kostýme vystúpi a čím zase šokuje! To podstatné podľa fanúšikov je, že koncertuje a že má stále nové a nové skladby. Od roku 2014 vydala albumy Sound Eye Mission, Imunika Systemica, Matrix Exposed, Ritualica, New Bohemian, Spiritca Angelica, Mantrum Illuminum, 3R a Ruby Rose Mayhem
ale to už sa z médií nedozviete. Je to veľká škoda, pretože jej vystúpenie vždy prináša niečo nového a neuveriteľne dynamického a vzrušujúceho pre všetky zmysly! Svojím spontánnym prejavom, kostýmami a líčením predbieha suverénne a neustále túto dobu.
Spolu s bytostne prirodzenou dynamickou spontánnou pohybovou kultúrou, mimikou, zmyslom pre humor, záujmom o mystiku a filozofiu priťahuje záujem ľudí nielen v Anglicku, Írsku, Európe, Japonsku a robí množstvo rozhovorov pre svetovú tlač, rádia a televízne stanice i pre stále ešte nezávislý internet!

Jiří George Hrubeš – Legendárny bubeník, gitarista a producent, spoluzakladateľ Pražského Výběru a zakladateľ rockovej skupiny Illuminati.ca, ktorý je spoločne s textujúcou Uriel hlavným skladateľským pilierom hudobnej tvorby.
Jan “Poky” Pokorný – bass, David “Robert” Pavlík – guitar.

– predpredaj v Klube 77 na bare a v Lenna Cafe: 13,-
– na mieste: 16,-