XIII GHOSTS | ALICE COOPER REVIVAL | MIDNIGHT SCREAM

Dátum/čas
12.05.2018
20:00

Miesto konania
Klub 77


Midnight Scream vztýčili metalovú vlajku vo Veľkom Krtíši už v roku 2000. Na svojej púti sa stretli s velikánmi ako Kreator, Edguy, Gamma Ray, Destruction a pokračovať by sa dalo veľmi dlho… Ich posledný album Dark Blood vyšiel koncom roka 2017 a je vydarenou zmesou heavy melódií a úderného thrash metalu. Príďte si pre svoju dávku thrashu!
https://www.facebook.com/MidnightScreamSlovakia/
http://midnightscream.sk/

Alice Cooper Revival šokuje shock-rockerov. Pocta kráľovi horroru a komédie je založená na energetickej show zahŕňajúcej klasiky zo 70 rokov aj najčerstvejšie novinky. Pripravte sa na výchovný koncert o dejinách rocku … až kým sa škola neskončí, a to definitívne!
https://www.facebook.com/ALICE-COOPER-Revival-Band-Bratislava-214776618758/

XIII Ghosts je zúrivý live tribute nemeckým metalovým veteránom RAGE. Kapelu založili odvekí fanúšikovia, ktorým na koncertoch Rage chýbali niektoré zásadné skladby, predovšetkým z obdobia polovice 90 rokov. Zaujímavosťou je, že Zoltan Daraban a Daniel Hoťka kompletne vytvorili všetky orchestrálne party potrebné pre svoju show. Jednoznačnou misiou kapely je naživo šíriť skvostnú a inšpiratívnu hudbu Rage.
https://www.facebook.com/XIIIGhosts/