Neobměkčily ji ani nabídky zahraničních společností, které jí slibovaly nejen hvězdnou kariéru, ale i astronomické částky. „Musela bych být prakticky pornografická. A já nenabyla dojmu, že musím předvádět nahotu, abych se cítila jako umělec. Nepotřebovala jsem prodávat tělo. Ano, hodně jsem tančila, měla jsem dobré kostýmy, ale odmítla jsem dělat perverzi, sprostá a lascivní videa. Chtěla jsem to dělat hrdě. Je to stále stejné, buď jste milenka někoho mocného, nebo nikoho nezajímáte,“ vysvětlila Jana, která v Anglii vystupovala pod uměleckým jménem Jana Pope. Stejnou nabídku nahrávací společnost dala i Madonně, ta ji vzala.

Styděla se, že dostávala takové nabídky, i proto to svým spolupracovníkům Pavlu Trnovskému a Jirkovi George Hrubešovi nikdy neřekla. „Dneska nevím, jestli jsem se tenkrát neměla jako žena obětovat. Tím svým rozhodnutím jsem vlastně možná zkazila potenciální přepychový život i těm klukům,“ dodala na závěr. I tak je ale ráda, že může muziku dělat svobodně a podle sebe.

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/522351/jana-uriel-kratochvilova-neprodala-jsem-telo-madonna-mi-kseft-vyfoukla.html